Kompleksowe usługi sprzątające Grupy 3C

GRUPA 3C oferuje kompleksowe usługi sprzątające na terenie województwa Śląskiego,

a w szczególności Katowic, Chorzowa, Siemianowic, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza i okolic.

W dbałości o zadowolenie Klientów oferta obejmuje szeroki zakres usług porządkowych. Przedsiębiorstwo zatrudniając najlepszych fachowców i korzystając z nowoczesnych technologii oraz profesjonalnych środków czystości gwarantuje najwyższą jakość realizacji zleceń. Priorytetem jest rzetelne wykonywanie codziennych zadań, obejmujących między innymi sprzątanie biur, wspólnot mieszkaniowych, mieszkań, pensjonatów i domków letniskowych oraz dokonywanie porządkowania poremontowego. Doświadczenie i ponadprzeciętne zaangażowanie to atuty, które zdecydowanie wyróżniają działalność GRUPA3C.

Sprzątanie biur

Wynajem firmy sprzątającej jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem, bowiem stanowi gwarancję rzetelnej realizacji zleconych czynności. Profesjonaliści gwarantują regularne sprzątanie, mycie, czyszczenie, odkurzanie, w zależności od wielkości przestrzeni biurowych oraz od potrzeb Klienta. Do tego, takie rozwiązanie to pewność zastosowania odpowiednich narzędzi i środków czyszczących, które przykładowo pomogą w udrożnieniu odpływów kanalizacyjnych bądź w pozbyciu się uciążliwych zabrudzeń, takich jak pleśń czy kamień. Tego rodzaju preparaty niekiedy sporo kosztują, tymczasem przedsiębiorstwa zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem mają możliwość dokonania ich zakupu ich zakupu w dużych ilościach i po hurtowych cenach. Dzięki temu mogą oferować swoje usługi w atrakcyjnych i opłacalnych przedziałach cenowych.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Wspólnoty mieszkaniowe, jak sama nazwa wskazuje, obejmują pewien obszar wspólny, o który należy dbać. Są to zazwyczaj klatki schodowe bloków, tereny zielone i chodniki. Dobrym pomysłem jest wynajem firmy, która zapewni profesjonalną i kompleksową usługę dbałości o wskazane miejsca. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknymi i czystymi terenami wokół swoich mieszkań. Tego rodzaju usługi obejmują zazwyczaj zamiatanie i mycie klatek schodowych, koszenie trawy, zamiatanie chodników, ale również ich odśnieżanie i posypywanie solą bądź piaskiem zimą podczas mrozów.

Zatrudnienie profesjonalistów nie jest drogie i zazwyczaj okazuje się być dużo lepszym rozwiązaniem aniżeli organizowanie dyżurów sąsiedzkich bądź zatrudnienie jednej osoby, która, gdy przykładowo zachoruje nie zawsze tak szybko znajdzie zastępstwo na swoje miejsce. Tymczasem GRUPA 3C  obliguje się do każdorazowego zapewnienia kogoś, kto wykona swoją pracę obejmującą szeroko pojętą dbałość o podległy jej teren.

Sprzątanie mieszkań

Tego rodzaju oferta jest skierowana głównie do ludzi zabieganych i zapracowanych w dzisiejszych czasach. Niekiedy łączenie wielu obowiązków, takich jak studia, praca czy wychowywanie dzieci, przekracza możliwości organizacyjne pojedynczych osób. Nie dysponują one po prostu czasem niezbędnym na dokonanie porządku w mieszkaniu/domu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi firma sprzątająca, która zapewni odciążenie w zakresie konieczności wykonywania domowych obowiązków. Z pewnością przyjemnie jest po ciężkim dniu pracy móc powrócić do czystego, pachnącego mieszkania, w którym można się zrelaksować i w końcu odpocząć. Powrót do domu zabałaganionego i konieczność jego samodzielnego posprzątania, gdy jest się zmęczonym, rodzi w wielu ludziach frustrację. Warto jednak zadbać o swój komfort psychiczny i zatrudnić profesjonalistów do pomocy.

Sprzątanie domków letniskowych, pensjonatów

Prowadzenie pensjonatów bądź ośrodków wypoczynkowych z wieloma domkami wiąże się z koniecznością ciągłego utrzymywania ich w czystości. Nie jest to prostym zadaniem, gdy każdego dnia zmieniają się goście i po każdym z nich należy dokładnie posprzątać i zdezynfekować pomieszczenia. To praca trudna i żmudna, a do tego wymagająca regularności. Musi być również wykonana na najwyższym poziomie bowiem goście zazwyczaj mają duże oczekiwania, szczególnie co do czystości pomieszczeń, w których zostają zakwaterowani. Wynajem profesjonalnej firmy GRUPA 3C to w tym przypadku najlepsze z możliwych rozwiązań. Stanowi gwarancję regularnego dokonywania czynności porządkowych, tak aby właściciel mógł powitać każdy kolejny turnus gości czystymi pomieszczeniami. Firma sprzątająca to duże odciążenie dla właścicieli tego rodzaju miejsc, szczególnie w szczycie sezonu, kiedy gości jest bardzo wielu. Wówczas gospodarz powinien głównie skupić się na ich zadowoleniu z pobytu i uzyskaniu w zamian rekomendacji.

Sprzątanie pobudowlane (po budowie i remoncie)

Wszelkiego rodzaju czynności remontowo-budowlane wiążą się nie tylko z pięknym efektem końcowym, ale również z bałaganem, który trzeba posprzątać. Można mieć pewność, że pomieszczenia będą pełne gruzu, pyłu i różnego typu, trudnych do usunięci zanieczyszczeń. Sprzątnięcie tego wszystkiego to zmora wielu osób, nie wiadomo bowiem co zrobić z niektórymi odpadami – czy można je wyrzucać do przydomowych śmietników, a może wymagane jest ich wywiezienie. Brak doświadczenia w tego rodzaju przedsięwzięciach może przerosnąć człowieka, tym bardziej, że jest on już wystarczająco zmęczony samym procesem remontowania/budowania. Warto w takiej sytuacji zastanowić się nad wynajmem profesjonalnej firmy, która dysponując odpowiednim sprzętem i doświadczonymi pracownikami bez większego problemu, szybko i sprawnie dokona czynności porządkowych. Usługi tego typu obejmują zazwyczaj wywóz gruzu i śmieci pobudowlanych, wycieranie kurzy z mebli, ścian oraz odkurzanie i mycie podłóg. Poza tym możemy liczyć na wyczyszczenie glazury i terakoty, mycie kaloryferów i okien. Z pewnością remont zwieńczony takim zakończeniem każdy z nas będzie dużo lepiej wspominał, a od razu po nim będzie istniała możliwość cieszenia się nową estetyką pomieszczeń.

Usługi sprzatania Śląsk – Grupa 3c – to najlepszy z możliwych wybór!